Idzie misio, idzie konik, małpka piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami Z najlepszymi życzeniami.
Z Okazji drugich urodzin Życzymy Tobie nasz skarbeczku dużo uśmiechu i wszystkiego co najlepsze!
Składają koleżanki, koledzy, oraz ciocie z Gminnego Żłobka w Charbrowie














