Skocz do głównej treści strony
Gminny Żłobek w Charbrowie

Rok szkolny 2021/2022

Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Szulc i jej męża, za przepiękne dwie choinki, które zdobią żłobek w okresie przedświątecznym i cieszą wszystkich swoim urokiem.
Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Szulc i jej męża
Dziękujemy serdecznie Panu Patrykowi Kwidzińskiemu, za wypożyczenie stroju Św. Mikołaja.
Serdeczne podziekowania dla pracowników Gminnego Żłobka w Charbrowie, za trud włożóny w przygotowanie wypieków, oraz dla wszystkich rodzicow,którzy upiekli ciasta oraz włączyli się w pomoc przy organizacji kiermaszu oraz zapewnili wsparcie
Serdeczne podziękowania dla rodziców za cudowne świąteczne prezenty, które będą zdobiły nasze wnetrza w święta. Jesteście kochani i niezastapieni!
Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy wykonali karmniki dla ptaków i tym samym wsparli 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Serdeczne podziekowania dla Pana Zbigniewa Bianga ( dziadka Szymona) za dostarczenie przepysznych pączków dla wszystkich dzieci, z pobliskiej piekarni.
Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy upiekli ciasta i wsparli akcję KOBIETY DLA UKRAINY  dnia 10 marca 2022 r.Dziękujemy Pani Klaudii Lasia, Magdalenie Godula, Oldze Karlikowskiej, Magdalenie Mroczek oraz Agnieszce Styrc:)
Serdeczne podziekowanie dla Pana Grzegorza Smurzyńskiego, za przeprowadzenie pogadanki na temat higieny jamy ustnej
Podziękowanie dla Pani Agnieszki i Pana Jarosława Szulc za dostarczenie piasku do piaskownicy żłobka
Podziękowanai dla Pani Agaty i Iwony z Biblioteki Publicznej w Wicku za prezentacje aktywizujacej bajki dla dzieci w żłobku
Podziękowania dla Pani Lucyny Machol za zorganizowanie spotkania ze zwierzętami z gospodarstwa domowego
Podziekowania dla Państwa Alicji i Łukasza Lodzińskich za dostarczenie piasku do małej piaskownicy na placu zabaw żłobka

Przejdź do góry strony