Tydzień w żłobku był pełen różnorodnych aktywności i radosnych chwil. Maluszki rozwijały swoją kreatywność, malując paluszkami kontury obrazków. Zabawa farbkami dostarczyła im wiele radości i pozwoliła na swobodne wyrażenie siebie.
Starsze dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały i ,,czytały książeczki, rozwijając wyobraźnię oraz zamiłowanie do literatury. Bardzo chętnie sięgają po książeczki przyniesione do żłobka przez inne dzieci w ramach naszej wspólnej akcji- jest to wspaniała okazja do dzielenia się i odkrywania nowych historii.
Nie zabrakło także czasu na aktywności na świeżym powietrzu- dzieci spędziły dużo czasu na dworze, korzystając ze swobodnej zabawy oraz uczestnicząc w spacerze. Tydzień ten był bardzo intensywny, ciekawy nowych doświadczeń.

















