W kolorach słońca dzieci malowały swoje marzenia, śmiech i radość wspólnej zabawy.
Każdy dzień to nowa przygoda- pełna ruchu, uśmiechu i dziecięcej energii. Na świeżym powietrzu były gry, zabawy i odkrywanie świata w promieniach słońca.
A gdy słoneczka brak i deszczyk pada zabawa wcale się nie kończy! W naszej sali dzieci mogły szaleć na kolorowym dmuchańcu, bawić się bezpiecznie i aktywnie, rozwijając wyobraźnię.
Bo najpiękniejsze chwile mają kolory radości- niezależnie od pogody.



























