Dnia 15 kwietnia dzieci wraz z rodzicami, na zaproszenie całego zespołu żłobka zaszczycili nas swoją obecnością. Celem warsztatów była integracja społeczności żłobkowej, szerzenie działań proekologicznych, oraz otwarcie nowej przestrzeni placu zabaw i zapoznaniu z umieszczonymi na nim elementami.
Spotkanie rozpoczęła Pani dyrektor żłobka witając serdecznie wszystkich rodziców z dziećmi. Pierwszym elementem spotkania było wykonanie domków dla owadów, z przygotowanych naturalnych materiałów: desek, szyszek, gliny, patyczków. Kolejnym elementem spotkania było posadzenie i zasianie na rabatach rozsad : pora, sałaty, brukselki, cebulki dymki oraz nasion kopru, groszku, fasoli i innych warzyw. Panowie z wielką determinacją wykazali się siłą oraz zaangażowaniem podczas wkopywania drzew owocowych, krzewów porzeczek oraz hortensji. Pracy nie brakowało ale panująca przy tym atmosfera przyjaźni i radości, przy kawie i ciastach przygotowanych przez rodziców była wyjątkowa.
Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania - bez Was ta inicjatywa nie miała by sensu. Jak zawsze możemy liczyć na Państwa otwarte serca.


















































