Skocz do głównej treści strony
Gminny Żłobek w Charbrowie

Nowe zabawki w naszym żłobku

styczeń/luty 2022

Wyposażenie zakupione w ramach projektu pn. „Nowe miejsca opieki żłobkowej w Gminie Wicko” nr RPPM.05.03.00-22-0035/20 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

Coraz barwniej w naszym żłobku i coraz radośniej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, Rodziców naszych wychowanków oraz mieszkańców Gminy Wicko o kolejnym nowym wyposażeniu, które otrzymał żłobek. Barwne, nowoczesne, edukacyjne zabawki uatrakcyjniają pobyt dzieci w naszej placówce. 

Puzzle, sortery, rzeka z wyspami, basen z piłeczkami, klocki budowniczego, dwa zestawy instrumentów, kolorowe poduszki służące do zabaw i organizacji zajęć, kwadraty sensoryczne, pompony do tańca, interaktywne chodziki, stolik z klockami, dwa stoliki dla dzieci  do zabawy w piasku i wodzie z akcesoriami, kostki edukacyjne, zabawki zręcznościowe, dwie lawety z autami, kolorowe przybijanki, konie na biegunach, pchacze, interaktywne lalki , jeździki, wózek do ciągnięcia, pociąg drewniany, samochody wyścigowe, dwie kosiarki z sygnałem dźwiękowym, łóżeczka i kołyska dla lalek, lodziarnia.

Cieszymy się ogromnie z udziału w tym projekcie. Zyskujemy wiele pomocy, zabawek, sprzętu, który sukcesywnie do nas przybywa. Tym samym żałujemy, że projekt dobiega końca, bo już 31 marca 2022roku.

Grafika 1: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 2: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 3: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 4: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 5: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 6: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 7: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 8: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 9: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 10: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 11: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 12: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 13: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 14: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 15: Nowe zabawki w naszym żłobku
Grafika 16: Nowe zabawki w naszym żłobku

Przejdź do góry strony